FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – czyli zbiory najczęściej  zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

SZKOŁA NARCIARSKA:

początkujący – pierwszy kontakt z nartami/snowboardem średnio zaawansowany – wjeżdżanie na wyciągu talerzykowym, zjeżdżanie pługiem (narty) lub na liścia (snowboard) zaawansowany – swobodne zjeżdżanie, początki skrętów na krawędziach.

Do lekcji z instruktorem potrzebujesz sprzętu narciarskiego lub snowboardowego, karnetu na wyciąg (przejazdy dla instruktorów pokrywa szkoła narciarska), ciepłej odzieży. Zarezerwuj również wcześniej zajęcia na daną godzinę.

Karnety na wyciągi kupisz wyłącznie w kasie ośrodka, u nas go nie otrzymasz.

Wypożyczamy sprzęt zarówno na zajęcia na CSN Szczęśliwice, jak i na wyjazdy. Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu na godzinę to 20zł.

Przed wejściem do naszej szkółki.

Na zajęcia umawiamy się wyłącznie przez biuro szkoły – telefonicznie 603 33 63 96 lub mailowo biuro@strefa-ruchu.pl

WYJAZDY:

Najlepiej zadzwonić lub napisać. A my zrobimy resztę za Ciebie. Przygotuj się że będziemy pytać o ilość dzieci i nauczycieli, preferowany termin i program oraz kierunek wyjazdu.

1. Pobrać „formularz rezerwacyjny” - dołączony przy każdej ofercie 2. Wypełnić formularz, i opłacić zaliczkę 3. Dopłacić pełną kwotę w wyznaczonym terminie 4. Czekać na voucher, a po otrzymaniu go zgłosić się na wyznaczone miejsce zbiórki

1. ubranie sportowe (które może się zniszczyć) 2. ubranie przeciwdeszczowe 3. stroje kąpielowe 4. dwie pary butów oraz klapki 5. legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. 6. czapkę z daszkiem 7. preparaty przeciw kleszczowe i komarom 8. płyty z muzyką, 9. ORAZ dobry humor

1. narty, buty narciarskie, snowboardy z butami 2. strój narciarski, rękawice i skarpety (min po 2 pary), kask, czapkę, szalik, gogle 3. okulary przeciwsłoneczne 4. kąpielówki, kosmetyki, krem na mróz 5. strój gimnastyczny na salę oraz kąpielowy na pływalnię 6. płyty z muzyka (CD, mp3), uśmiech, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość.