oferta

zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne prowadzimy codziennie od grudnia do końca lutego w dni powszednie od 11:00 do 21:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00. W pozostałych miesiącach zapraszamy codziennie od 10:00 do 20:00. Zalecamy wcześniej zapisywać się na zajęcia. Zajęcia indywidualne prowadzimy dla jednej, dwóch lub trzech osób. Poinformuj nas jeżeli chciałbyś aby lekcja odbywała się w języku obcym.

 

grupy OPEN

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania – początkujący, średnio-zaawansowani i zaawansowani.  Odbywają się w każdą sobotę i niedzielę od 11:00 do 12:55.  Koszt zajęć wynosi 60zł za 1h55minut. W cenie zawarte jest: profesjonalne szkolenie oraz karnet instruktora na wyciąg orczykowy. Niezależnie od poziomu zaawansowania, obecność należy potwierdzać najpóźniej do godziny 18:00 w czwartek poprzedzający dany weekend.

 

grupa RACE

Grupa RACE powstała z myślą o tych , dla których narty to coś więcej niż tygodniowy wyjazd na ferie. W oparciu o wykwalifikowaną kadrę oraz bazę warszawskiego CSN Szczęśliwice proponujemy wspólne treningi w ramach Grupy Sportowej oraz wyjazdy treningowe w Polskę i zagranicę. Grupa RACE prowadzi zajęcia sportowe prowadzone z najmłodszymi, wspólne wyjazdy przed, w trakcie i po sezonie. Każdy, dla kogo narciarstwo to „coś więcej” , znajdzie w naszym gronie odpowiednie dla siebie towarzystwo.

kursy świąteczno-noworoczne

ferie na szczęśliwicach

TELEMARK