Aktywna rekreacja Jantar

Gdańsk Muzeum II Wojny Światowej

Program dla liceum na rok szkolny 2018/2019

 

XVL LO im. S. Sempołowskiej – klasy 1C, 1D, 1F

 

Jak zarezerwować miejsce na wyjazd:

 1. pobierz formularz rezerwacji >>>pobierz<<< i wyślij go na adres biuro@strefa-ruchu.pl, jeżeli chcesz dodatkowo ubezpieczyć wyjazd od kosztów rezygnacji, to uzupełnij tabelę „Ubezpieczenie KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ” w formularzu oraz wpłać 14,61zł przy opcji NNW_RG_1 lub 43,84zł przy opcji NNW_RG_2 (opcja ta zawiera choroby przewlekłe).
 2. wpłać zaliczkę w wysokości 150zł, maksymalnie do 3 dni od złożenia rezerwacji, ale nie później niż do 31 lipca 2018, na konto: Strefa Ruchu 69 1160 2202 0000 0001 3628 3883 z dopiskiem „imię i nazwisko dziecka, nazwa szkoły oraz numer klasy”.
 3. najpóźniej do 06/09/2018r. dopłać pozostałą kwotę za wyjazd – 459zł, oraz wyślij do nas skan karty kwalifikacyjnej wraz z regulaminem >>>>pobierz<<<< na adres biuro@strefa-ruchu.pl, lub przekaż je swojemu wychowawcy.

pawilon_wczasowy_nowyZapraszamy na Zieloną Szkołę na sportowo do Ośrodka Wypoczynkowego VIVA położonego w Jantarze pomiędzy drogą Stegna – Mikoszewo, a lasem wydmowym. Do dyspozycji gości: recepcja (czynna 24 h na dobę), stołówka, świetlica, teren rekreacyjny z miejscem na ognisko, miejsce do grilla (stoły, ławki, wiata, piec), cztery odkryte baseny, boisko do gry w piłkę siatkową, koszykówkę, kometkę, piłkę nożną (typu „Orlik”), kort do tenisa ziemnego, park linowy, pole do minigolfa, tor gokartowy oraz pracownia informatyczna, wi-fi.


IMG_5688PROGRAM EDUKACYJNY:

 • EFEKTYWNE UCZENIE – program obejmuje zagadnienia: szybkiego czytania, koncentracji i radzenia sobie ze stresem
 • PIERWSZA POMOC – podstawy z ratownictwa
 • ZWIEDZANIE MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ ORAZ GDAŃSKA w towarzystwie przewodników
 • ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ opcja do ustalenia

 

 


IMG_5604PROGRAM REKREACYJNY:

 • gry terenowe – podchody, zabawy survivalowe itp.,
 • survival – zajęcia ruchowe w terenie – orienteering,
 • samoobrona
 • taniec z elementami fitness,
 • zabawy na plaży połączone z nordic – walking,

a także – wieczorne ognisko, gry intelektualne, zagadki, łamigłówki.

 


IMG_5702NA WYJEŹDZIE BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ:
ubranie sportowe (które może się zniszczyć), ubranie przeciwdeszczowe, dwie pary butów oraz klapki, legitymację szkolną, czapkę z daszkiem, mały plecak, latarkę, preparaty przeciw kleszczowe i komarom, płyty z muzyką, zeszyty i długopisy, dobry humor.

CENA WYJAZDU: 609zł/ucznia przy grupie minimum 120 uczniów.

 

TERMIN: 10-14 WRZEŚNIA 2018

wyjazd spod szkoły: zbiórka 7:00, wyjazd 7:15

powrót do szkoły około godziny 14:15

CENA ZAWIERA:
zakwaterowanie, wyżywienie (od obiadu do śniadania plus prowiant), program sportowo rekreacyjny, bilety wstępu, opiekę instruktorów, pilotów i przewodników, transport autokarowy, ubezpieczenie NNW, pobyt wychowawców.