Wyjazdy szkolne:

szkolneJesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki. WPIS DO REJESTRU ORGANIZATORÓW I POŚREDNIKÓW TURYSTYKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO NR 882. GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA TURYSTYCZNA SIGNAL IDUNA. Organizujemy wyjazdy od „A” do „Z”. Po wyjeździe otrzymują Państwo dokumentację z wyjazdu – zdjęcia i/lub filmy. Proponujemy:

  • Aktywne „zielone szkoły” nastawione na dobrą zabawę i integrację uczestników. Podczas wyjazdów spędzamy czas na sportowo i staramy się „odstresować” od szkoły. Proponujemy: tenis, rowery, kajaki, windsurfing, paintball, survival, podstawy wspinaczki na linach, taniec i wiele innych. Zapewniamy całodzienny atrakcyjny program zajęć sportowo-rekreacyjnych, prowadzonych wyłącznie przez licencjonowanych instruktorów.
  • „Białe szkoły” -jako licencjonowana szkoła narciarstwa i snowboardu SITN-PZN zapewniamy liczną, doświadczoną i sympatyczną kadrę instruktorów. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi pensjonatami i hotelami w Polsce i zagranicą. Proponujemy wyjazdy:  jedno, dwu i trzydniowe – stacje narciarskie położone blisko rodzinnego miasta np. dla Warszawy – stacja narciarska w Bełchatowie, cztero i więcej dniowe – stacje narciarskie w polskich,słowackich i czeskich górach, siedmiodniowe i dłuższe – stacje narciarskie w całej Europie.
  •  Wycieczki szkolne
  •  Integracje
  •  Wymiany językowe

Każdą naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych wymagań i oczekiwań. Wszystkie oferty przedstawiamy i wyceniamy na zapytanie. przykładowe oferty